Zastoupení Van Aarsen pro Českou republiku a Slovensko

Van Aarsen patří mezi největší světové společnosti v oblasti krmivářských technologií

Van Aarsen je jednou z nejvýznamnějších světových společností zabývajících se výrobou, rozvojem krmivářské technologie a výstavbou kompletních výroben krmných směsí po celém světě. Za více než 70 let získala bohaté zkušenosti v několika průmyslových odvětvích, zejména všech oblastech krmivářské technologie, skladování obilí i přidruženého potravinářského průmyslu.

Vyrábí vážicí a dávkovací systémy, šrotovníky s automatickou výměnou sít, pádlové míchačky, míchačky tekutin, vertikální míchačky, kondicionéry, granulátory, protiproudé chladiče, mixery, hygienizéry, drtiče, skladovací sila, prosévačky, dopravníky a prvky spádové dopravy.

Stroje a zařízení společnosti jsou vyráběné ve vlastních výrobních závodech v Nizozemsku a Slovensku, což zaručuje vynikající kvalitu, spolehlivost a dostupnost. Základ nabídky tvoří nejlepší poměr výkonu a nákladů pro Vaše provozy.

Společnost CM servis CZ s.r.o. je výhradním dodavatelem strojů a zařízení holandské společnosti Van Aarsen v České republice a na Slovensku.

Společnost CM Servis CZ s.r.o. nabízí:

  • Projekční práce – zpracováváme dokumentace strojních technologií od technických studií až po realizační projekty včetně zajištění dokumentací navazujících profesí.
  • Inženýrská činnost – zajišťujeme komplexní servis pro investory od úvodního návrhu technického řešení až po uvedení do provozu. Konzultace a nabídky provádíme zdarma.
  • Montáže – montujeme technologická zařízení kompletních linek i jednotlivých strojů včetně ocelových konstrukcí, dále zajišťujeme montáže elektroinstalace a ostatních částí.

Při návrzích vycházíme z konkrétní situace, respektujeme přání zákazníka na použití vhodného zařízení z jeho majetku či nového zařízení s nejvýhodnější užitnou hodnotou. Realizaci provádíme i po etapách. Plníme požadavky zákazníků na minimální přerušení chodu výrobních linek při rekonstrukcích. Montáž probíhá i ve dnech pracovního klidu. Každá zakázka je uvedena do provozu technikem nebo technologem a následně předána zákazníkovi.