O společnosti

Hlavním předmětem činnosti společnosti CM servis CZ s.r.o. je realizace projekčních a dodavatelských akcí, zvláště v oboru výroben krmných směsí, čistění, skladování a sušení všech druhů obilovin.

Krmivárna

Záruka kvality

Zárukou kvality jsou pracovníci, kteří v uvedených oborech pracují dlouhodobě a své zkušenosti získali při projektování a realizaci akcí v České republice i v zahraničí. Montáž strojního zařízení řídí montéři, kteří získali zkušenosti na mnoha montážích výroben krmných směsí, sil a mlýnů.

Výhody pro obchodní partnery

Výhodou pro obchodní partnery je naše nezávislost na výrobních subjektech. Při návrzích řešení vycházíme z konkrétní situace, respektujeme přání zákazníka na použití vhodného zařízení z jeho majetku či nového zařízení s nejvýhodnější užitnou hodnotou i od zahraničních výrobců. Realizaci provádíme na přání i po etapách. Plníme požadavky zákazníků na minimální přerušení chodu výrobních linek při rekonstrukcích. Montáž probíhá i ve dnech pracovního klidu. Každá zakázka je uvedena do provozu technikem nebo technologem a následně předána zákazníkovi.